10303 ROSA BETA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10303 |
| Color | PINK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 530kg |